ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԿԱՌԱՎԱՐՈՒԹՅԱՆ 1992 ԹՎԱԿԱՆԻ ՀՈՒՆՎԱՐԻ 28-Ի «ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՊԱՇՏՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ՆԱԽԱՐԱՐՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍԻՆ» N 62 ՈՐՈՇՄԱՆ ՄԵՋ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ՄՏՑՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
1. Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 1992 թվականի հունվարի 28-ի «Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարության մասին» N 62 որոշման 4-րդ կետը շարադրել հետևյալ խմբագրությամբ`
«4. Թույլատրել Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությանն ունենալ նախարարի 7 տեղակալ, այդ թվում` 3 առաջին տեղակալ, որից 1-ը` գլխավոր շտաբի պետ, և 11 անդամից բաղկացած կոլեգիա»:
2. Ուժը կորցրած ճանաչել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 1992 թվականի մայիսի 31-ի «Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 1992 թվականի հունվարի 28-ի «Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարության մասին» N 62 որոշման մեջ փոփոխություն մտցնելու մասին» N 323 որոշումը: