ՖԻԶԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁԱՆՑ ԿՈՂՄԻՑ ՄԵԿ ՄԱՐԴԱՏԱՐ-ՏԱՔՍԻ ԱՎՏՈՄՈԲԻԼՈՎ ՈՒՂԵՎՈՐԱՓՈԽԱԴՐՈՒՄՆԵՐԻ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՄԱՆ ԼԻՑԵՆԶԻԱՆ ԵՎ ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ՆԵՐԴԻՐՆ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի և կապի նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2015 թվականի սեպտեմբերի 19-ի N 33/5 եզրակացությունը.
հՐԱՄԱՅՈՒՄ ԵՄ՝
1. ՌՈՍՏԱՄ ԲԱԳՐԱՏԻ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02427 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
2. ԱՐՄԱՆ ԺՈՐԱՅԻ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04325 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
3. ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԳՐԻՇԱՅԻ ԹԱՐՎԵՐԴՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03923 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
4. ՀՐԱՉՅԱ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻ ԱՎԱԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03406 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
5. ԱՐԱԻԿ ՀՐԱՉԻԿԻ ԴԱԼԼԱՔՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 01943 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
6. ԱՐԹՈՒՐ ԷԴՈՒԱՐԴԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04336 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
7. ՇՄԱՎՈՆ ԱԼԲԵՐՏԻ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02847 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
8. ՌՈԲԵՐՏ ՍՏԵՓԱՆԻ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02850 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
9. ԱՐՄԱՆ ՎԱՆԻԿԻ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04521 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
10. ԱՐՍԵՆ ԱՐՄԵՆԻ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03356 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
11. ԷԴՎԱՐԴ ԺՈՐԺԻԿԻ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02809 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
12. ԻՇԽԱՆ ՀԱՄԼԵՏԻ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03492 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
13. ԱՆԴՐԱՆԻԿ ԼԱՎՐԵՆՏԻ ԵՓՐԻԿՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 01059 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
14. ԼԵՎՈՆ ԿԱՌԼԵՆԻ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02340 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
15. ՍԱՄՎԵԼ ԿԱՐԱՊԵՏԻ ՄԱԼՈՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00960 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը: