Գլխադասային հանձնաժողովը |
1. Կենսաապահովման նվազագույն զամբյուղի և կենսաապահովման նվազագույն բյուջեի մասին |
Ֆինանսավարկային, բյուջետային և տնտեսական հարցերի, Սոցիալական, առողջապահության և բնության պահպանության հարցերի մշտական հանձնաժողովներ |
2. «Վարչական իրավախախտումների վերաբերյալ ՀՀ օրենսգրքում, ՀՀ քրեական և քրեական դատավարության օրենսգրքերում լրացումներ և փոփոխություններ կատարելու մասին | Կառավարություն 02.03.2001 |
Պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողով |
3. Գիտության, կրթության, ժուռնալիստիկայի, մշակույթի, արվեստի, առողջապահության, ֆիզիկական կուլտուրայի բնագավառում ՀՀ պատվավոր կոչումների մասին | ԱԺ պատգամավորներ Ա. Բաղդասարյան Ա. Հարությունյան Ա. Աղաջանյան Ա. Ալոյան Գ. Գասպարյան Ս. Բարսեղյան Ս. Երիցյան Ս. Ավետիսյան 27.02.2001 06.04.2001 |
Պետական-իրավական հարցերի, Գիտության, կրթության, մշակույթի և երիտասարդության հարցերի մշտական հանձնաժողովներ |
4. ՀՀ դեղամիջոցներից և դեղանյութերից գանձվող ավելացված արժեքի հարկի գումարների ծախսման ուղղությունների մասին | Կառավարություն 09.04.2001 |
Սոցիալական, առողջապահության և բնության պահպանության հարցերի, Ֆինանսավարկային, բյուջետային և տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովներ |