Համապատասխանությունը ՀՀ պետական գույքի մասնավորեցման ծրագրի մասին ՀՀ օրենքների պահանջներին |
3. | ՀՀ կենտրոնական բանկի 1998 թվականի տարեկան հաշվետվությունը |
Համապատասխանությունը ՀՀ կենտրոնական բանկի համար ՀՀ պետական բյուջեի մասին օրենքով սահմանված դրույթներին |
Ամփոփ վերլուծություն | Ըստ Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի վերարահսկիչ պալատի կանոնադրության 2 հոդվածով սահմանված ժամկետների |
4. | ՀՀ պետական բյուջեի 1999 թվականի առաջին կիսամյակի կատարման ընթացքի մասին ՀՀ կառավարության և համապատասխան պետական լիազոր մարմինների պաշտոնական տեղեկանքները |
Համապատասխանությունը ՀՀ բյուջետային համակարգի մասին, ՀՀ պետական բյուջեի և դրանցում կատարված փոփոխությունների մասին ՀՀ օրենքների պահանջներին |
Համեմատական ամփոփ վերլուծություն |
Ըստ «Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի վերահսկիչ պալատի մասին» ՀՀ օրենքի 16 հոդվածով սահմանված ժամկետների, 1999 թվականի ընթացքում |
5. | Օտարերկրյա պետություններից և միջազգային կազմակերպություններից ստացված փոխառությունների և վարկերի օգտագործման ընթացքի մասին ՀՀ կառավարության և համապատասխան պետական լիազոր մարմինների պաշտոնական տեղեկանքները |
Համապատասխանությունը փոխառությունների և վարկերի տրամադրման պայմանագրերով, համաձայնագրերով և այլ փաստաթղթերով սահմանված պայմաններին |
6. | ՀՀ պետական գույքի մասնավորեցման ընթացքի մասին ՀՀ կառավարության և համապատասխան պետական լիազոր մարմինների պաշտոնական տեղեկանքները |