ՖԻԶԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁԱՆՑ ԿՈՂՄԻՑ ՄԵԿ ՄԱՐԴԱՏԱՐ-ՏԱՔՍԻ ԱՎՏՈՄՈԲԻԼՈՎ ՈՒՂԵՎՈՐԱՓՈԽԱԴՐՈՒՄՆԵՐԻ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՄԱՆ ԼԻՑԵՆԶԻԱՆ ԵՎ ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ՆԵՐԴԻՐՆ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2019 թվականի հունիսի 24-ի N 18/3 եզրակացությունը.
1. ՆՈՐԻԿ ՍԱՐԳՍԻ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05026 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
2. ԷԴԻԿ ԲԱԲԿԵՆԻ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 01674 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
3. ՀՐԱՉԻԿ ՎԱՐԴԻ ՍՈՒՔԻԱՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08580 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
4. ՌՈՒԲԵՆ ԱՍԱՏՈՒՐԻ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08581 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
5. ՍԵՐԺԻԿ ԳԱՐԵԳԻՆԻ ՎԱՆԵՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03877 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
6. ՍԵՐԺԻԿ ՀԱԿՈԲԻ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00070 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
7. ՄԵԼԻՔ ՄԻՆԱՍԻ ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08015 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
8. ՍՈՒՐԵՆ ՀՐԱՅՐԻ ՄՈՒՍԻՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 7220 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
9. ՍԱՄՎԵԼ ՍՊԱՐՏԱԿԻ ՊՈՂՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 09356 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
10. ԱՐՏՈՒՐ ԿՈԼՅԱՅԻ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07268 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
11. ՌՈՒԲԻԿ ՍԵՐՅՈԺԱՅԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10294 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
12. ԺԻՐԱՅՐ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄԻ ԲԱԿՈՒՄՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10392 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
13. ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՄԿՐՏԻՉԻ ՔԵՅԵՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10920 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
14. ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05124 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
15. ՀՄԱՅԱԿ ՎԱՐԴԳԵՍԻ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03065 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
16. ՀԱՅԿԱԶ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08437 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
17. ՍԱՐԳԻՍ ԷԴՈՒԱՐԴԻ ԱԶԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00780 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
18. ՎԱՐԴԱՆ ՎԱՉԱԳԱՆԻ ՍԻՄՈՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08990 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
19. ՍԵՅՐԱՆ ԿԱՐԱՊԵՏԻ ՂԱՐՍԵԼՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10869 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
20. ԴԱՎԻԹ ԳԱԳԻԿԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 09626 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
21. ՍԱՄՎԵԼ ԿՈՐՅՈՒՆԻ ՂԱՄԲԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05447 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
22. ԱՐԱՐԱՏ ԱՐՏԵՄԻ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08421 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
23. ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ԳԱԳԻԿԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 09625 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
24. ԱՐԱՄ ԱՐԻՍԻ ԳԱԼՍՏՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07207 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
25. ԱՐԱՅԻԿ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10890 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
26. ԳՐԻԳՈՐ ՀԱՅԿԻ ԴԵՄԻՐՃՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10956 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
27. ԱՐՏԱՇԵՍ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02212 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
28. ԱԼՎԱՆԴ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05215 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
29. ՀԱԿՈԲ ՀԱՄԱԶԱՍՊԻ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06539 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
30. ԳՐԻԳՈՐ ՍՏՅՈՊԱՅԻ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04623 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
31. ՀՈՒՍԻԿ ԿԱՌԼԵՆԻ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10349 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
32. ՍՈՒՐԻԿ ՄԿՐՏՉԻ ԷՅԼԱԶՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10385 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
33. ՀԱՄԼԵՏ ԴԱՆԻԵԼԻ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08044 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
34. ԱՐՄԵՆ ՎԼԱԴԻԿԻ ՍՈՒՔԻԱՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08876 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
35. ԳԱԳԻԿ ԵՐՎԱՆԴԻ ԱՐԶՈՒՄԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04053 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
36. ՄԻՔԱՅԵԼ ԿՈՏԻԿԻ ԱԶԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03222 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
37. ՆՈՐԱՅՐ ԱՐՄԵՆԻ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 09298 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
38. ԳԵՎՈՐԳ ՎԱՉԱԳԱՆԻ ՄՈՒՐԱԴՈՎԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 10962 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
39. ԱՇՈՏ ԷԴՈՒԱՐԴԻ ԱԶԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00286 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը: