«ՊՐՈՄ-ՏԵՍՏ» ՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒԹՅԱՄԲ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆԸ 2014 ԹՎԱԿԱՆԻ ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ 24-ԻՆ ՏՐՎԱԾ ԲԺՇԿԱԿԱՆ ՕԳՆՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ԹԻՎ Կ-ԲՕ-001998 ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԻ ՓՈՓՈԽՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով «Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 20-րդ, 21-րդ հոդվածները և 33-րդ հոդվածի 3-րդ մասը, 4-րդ մասը, Վարչապետի 2018 թվականի հունիսի 11-ի N 728-Լ որոշմամբ հաստատված Առողջապահության նախարարության կանոնադրության 18-րդ կետի 20-րդ ենթակետը «Պրոմ-Տեստ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության տնօրենի կողմից 2020 թվականի օգոստոսի 28-ին ներկայացված հայտը.
1. «Պրոմ-Տեստ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանը 2014թ. նոյեմբերի 24-ին տրված բժշկական օգնության և սպասարկման թիվ Կ-ԲՕ-001998 լիցենզիայի գործունեության իրականացման վայրը` ք. Երևան, Արաբկիր Կոմիտասի պողոտա 58 շենք, 14 ոչ բնակելի տարածք հասցեից տեղափոխել ք. Երևան, Մալաթիա-Սեբաստիա Գ. Շերամի փողոց 2 հասցե:
5. Սույն հրամանն ուժի մեջ է մտնում «Պրոմ-Տեստ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանը իրազեկելուն հաջորդող օրվանից: