27 ապրիլի 2011 թվականի N 356-Ա
Ա. ԳՐԻԳՈՐՅԱՆԻ ԵՎ Ա. ԱՍԱՏՐՅԱՆԻ` ԹԲԻԼԻՍԻ ԳՈՐԾՈՒՂՄԱՆ ԾԱԽՍԵՐԻ ՄԱՍԻՆ
1. Ընդունել ի գիտություն, որ Վրաստանի սոցիալական աջակցության և կենսաթոշակային համակարգերի համար պատասխանատու պաշտոնյաների հետ հանդիպելու և երկու երկրների միջև այս ոլորտում հետագա համագործակցության հնարավորությունները քննարկելու նպատակով Հայաստանի Հանրապետության աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Ա. Գրիգորյանի և Հայաստանի Հանրապետության աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Ա. Ասատրյանի՝ 2011 թվականի ապրիլի 18-20-ը Թբիլիսի (Վրաստան) գործուղման հետ կապված ծախսերը կատարվել են Հայաստանի Հանրապետության 2011 թվականի պետական բյուջեով նախատեսված Համաշխարհային բանկի աջակցությամբ իրականացվող Սոցիալական պաշտպանության ոլորտի կառավարման լրացուցիչ ֆինանսավորման ծրագրի միջոցների հաշվին:
2. Հայաստանի Հանրապետության աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Ա. Գրիգորյանին՝ եռօրյա ժամկետում Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմ ներկայացնել Թբիլիսի գործուղման արդյունքների մասին հաշվետվություն։