23 հոկտեմբերի 2008 թվականի N 1215-Ա
«ԹԻՄ ԷՆԵՐՋԻ» ՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒԹՅԱՄԲ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆ ԿՈՂՄԻՑ ՆԵՐՄՈՒԾՎԱԾ ԱՊՐԱՆՔՆԵՐԻ ՆԿԱՏՄԱՄԲ ԿԻՐԱՌՎԱԾ «ԺԱՄԱՆԱԿԱՎՈՐ ՆԵՐՄՈՒԾՈՒՄ» ՄԱՔՍԱՅԻՆ ՌԵԺԻՄԻ ԺԱՄԿԵՏԻ ԵՐԿԱՐԱՁԳՈՒՄԸ ԹՈՒՅԼԱՏՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության մաքսային օրենսգրքի 37-րդ հոդվածի 2-րդ մասի «բ» կետը` Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունը որոշում է.
Թույլատրել «Թիմ Էներջի» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության կողմից 2006 թվականի դեկտեմբերի 15-ի N C 20646 և N C 32207, դեկտեմբերի 21-ի N C 4738, 2007 թվականի սեպտեմբերի 19-ի N C 27734, սեպտեմբերի 20-ի N C 27849, սեպտեմբերի 24-ի N C 28007, սեպտեմբերի 26-ի N C 28442, N C 28443 և N C 28445, հոկտեմբերի 11-ի N C 30480, հոկտեմբերի 25-ի N C 32010 և N C 32094, նոյեմբերի 8-ի N C 33873 և N C 33883, նոյեմբերի 15-ի N C 34759, նոյեմբերի 19-ի N C 35046, նոյեմբերի 23-ի N C 35701 և N C 35706, հունվարի 11-ի N C 589, հունվարի 17-ի N C 1082, փետրվարի 1-ի N C 2387, դեկտեմբերի 5-ի N C 36997, դեկտեմբերի 29-ի N C 40097, 2008 թվականի հունվարի 15-ի N C 743, հունվարի 31-ի N C 2206 հայտարարագրերով ներմուծված ապրանքների նկատմամբ կիրառված «Ժամանակավոր ներմուծում» մաքսային ռեժիմի ժամկետի երկարաձգումը` մինչև 2009 թվականի դեկտեմբերի 30-ը: