ՏՐԱՆՍՊՈՐՏԻ, ԿԱՊԻ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ
22 հունվարի 2018 թ.
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 9-րդ և 43-րդ հոդվածներին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2018 թվականի հունվարի 19-ի N 02/2 եզրակացությունը.
1. ԱՐՏԱԿ ԴԻՄԻԿԻ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
2. ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՄԱՐՏՈՒՆԻ ԱՎԱԳՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
3. ՎԱՐՇԱՄ ՀՈՎԻԿԻ ԵՍԱՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
4. ՇԱՀԵՆ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ՇԱՀԻՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
5. ԵՐՎԱՆԴ ԻԼՅԱՅԻ ՄԻՍԱԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
6. ՄԿՐՏԻՉ ՎԼԱԴԻՄԻՐԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
7. ԵԳՈՐ ԳՈՒՐԳԵՆԻ ԱՂԱԲԱԲՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
8. ՌԱՖԱՅԵԼ ՄՈՒԿՈՒՉԻ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
9. ԱՇՈՏ ԵՐԵՄԻ ՄԿՐՏՉՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
10. ՍԵՅՐԱՆ ԱՇՈՏԻ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
11. ՀՐԱՆՏ ԳԵՂԱՄԻ ԲՈՐՋՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
12. ՎԱԽԹԱՆԳ ՄԻՔԱՅԵԼԻ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
13. ԳՈՒՐԳԵՆ ՌՈԲԵՐՏԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
14. ՀՈՎԻԿ ԳԱՐՈՒՇԻ ՍԱՂԱԹԵԼՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
15. ԳՐԻՇԱ ՓԱՅԼԱԿԻ ՉՈԲԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
16. ՌՈՒԴԻԿ ՇԱԼԻԿՈՅԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
17. ԽԱՉԻԿ ՅՈՒՐԻԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
18. ՎԱՐՏԱՆ ՉԻՆԳԻԶԻ ՀԱՍՐԱՏՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
19. ԼՅՈՎԱ ՀԱԿՈԲԻ ԱԹՈՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
20. ՏԻԳՐԱՆ ՕՆԻԿԻ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
21. ԱՐԹՈՒՐ ԼԵՎՈՆԻ ՍՉԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
22. ԱՐՄԵՆ ՎԱՂԱՐՇԱԿԻ ՃՂՐԻԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
23. ԱՎԵՏԻՍ ՄՆԱՑԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
24. ՏԱՐՈՆ ԱՍԼԱՆԻ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
25. ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՌԱԶՄԻԿԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
26. ԱՐԱՐԱՏ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
27. ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՎԱՐԴԱՆԻ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
28. ՎԱՂԱՐՇԱԿ ԳԵՎՈՐԳԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001: