25 մայիսի 2015 թ.
ՄԻ ՇԱՐՔ ԱՆՀԱՏ ՁԵՌՆԱՐԿԱՏԵՐԵՐԻ՝ ԱՆՀԱՏ ՁԵՌՆԱՐԿԱՏԵՐԵՐԻ ԿՈՂՄԻՑ ՄԱՐԴԱՏԱՐ-ՏԱՔՍԻ ՄԵԿ ԱՎՏՈՄՈԲԻԼՈՎ ՈՒՂԵՎՈՐԱՓՈԽԱԴՐՈՒՄՆԵՐԻ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՄԱՆ ԼԻՑԵՆԶԻԱՆ ԵՎ ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ՆԵՐԴԻՐՆԵՐՆ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի և կապի նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2015 թվականի մայիսի 22-ի N 16/6 եզրակացությունը.
1. Անհատ ձեռնարկատեր ԱՆԴՐԱՆԻԿ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 00854 լիցենզիան և N 00002 ներդիրը:
2. Անհատ ձեռնարկատեր ԳՐԻԳՈՐ ԶԱՐԻՆՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 02323 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
3. Անհատ ձեռնարկատեր ԱՐԹՈՒՐ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 00660 լիցենզիան և N 00002 ներդիրը:
4. Անհատ ձեռնարկատեր ՍԵՎԱԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 02305 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
5. Անհատ ձեռնարկատեր ՆՎԵՐ ՆԱԶԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 03031 լիցենզիան և N 00002 ներդիրը:
6. Անհատ ձեռնարկատեր ՍԱՄՎԵԼ ՍԱՅԱԴՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 02423 լիցենզիան և N 00002 ներդիրը:
7. Անհատ ձեռնարկատեր ՎԱՐԴԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 02424 լիցենզիան և N 00002 ներդիրը:
8. Անհատ ձեռնարկատեր ՎԱՀԵ ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 02258 լիցենզիան և N 00002 ներդիրը:
9. Անհատ ձեռնարկատեր ՍԵՐԳԵՅ ԳՈՒՆԻՅԱՆՑԻՆ տրամադրված անհատ ձեռնարկատերերի կողմից մարդատար-տաքսի մեկ ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏԾ N 02550 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը: