5 նոյեմբերի 2013 թ.
«ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԴԵՆՏ» ՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒԹՅԱՄԲ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆ ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԻ ՓՈՓՈԽՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով «Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 20-րդ, 21-րդ հոդվածները և 33-րդ հոդվածի 3-րդ մասը, 4-րդ մասը, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2002 թվականի օգոստոսի 15-ի N 1300-Ն որոշմամբ հաստատված Հայաստանի Հանրապետության առողջապահության նախարարության կանոնադրության 12-րդ կետի «դ» ենթակետը, «ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԴԵՆՏ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության տնօրենի 31.10.2013 թվականի թիվ 30153 դիմումը.
1. «ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԴԵՆՏ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության (2011 թվականի մայիսի 11-ին տրված բժշկական օգնության և սպասարկման թիվ Կ-XX-001547 լիցենզիա) գործունեության իրականացման վայրը՝ ք. Երևան, Շերամի փող., 111/6 տարածքից տեղափոխել ք. Երևան, Մալաթիա-Սեբաստիա, Շերամի փողոց, 67 շենք, 30, ոչ բնակելի տարածք:
2. Հայաստանի Հանրապետության առողջապահության նախարարության աշխատակազմի լիցենզավորման գործակալության պետի պաշտոնակատար Կարեն Կոստանյանին.