8 դեկտեմբերի 2014 թվականի N 1206-Ա
ՆԱՐԵԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻ ԵՎ ԱՐԱՄ ԲԱԴԱԼՅԱՆԻ՝ ՄՈՍԿՎԱ ԳՈՐԾՈՒՂՄԱՆ ԾԱԽՍԵՐԻ ՄԱՍԻՆ
Համաձայն Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի 2007 թվականի հուլիսի 18-ի ՆՀ-174-Ն հրամանագրի 1-ին կետով սահմանված կարգի 121-րդ կետի 3-րդ ենթակետի՝
1. Ընդունել ի գիտություն, որ Ճարտարապետների միությունների միջազգային ընկերակցության կողմից կազմակերպված մի շարք կարևոր ճարտարապետական միջազգային միջոցառումներին մասնակցելու և Ռուսաստանի Դաշնության շինարարության և բնակարանային-կոմունալ ենթակառուցվածքների նախարար Միխայիլ Մենի հետ աշխատանքային հանդիպման նպատակով Հայաստանի Հանրապետության քաղաքաշինության նախարար Նարեկ Սարգսյանի և Հայաստանի Հանրապետության քաղաքաշինության նախարարի տեղակալ Արամ Բադալյանի՝ 2014 թվականի նոյեմբերի 24-25-ը Մոսկվա (Ռուսաստանի Դաշնություն) գործուղման հետ կապված ծախսերը կատարվել են հրավիրող կողմի հաշվին:
2. Հայաստանի Հանրապետության քաղաքաշինության նախարարին` գործուղումից վերադառնալուց հետո եռօրյա ժամկետում Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմ ներկայացնել Մոսկվա գործուղման արդյունքների մասին հաշվետվություն: