24 փետրվարի 2020 թ.
«ԳԵՆԻԱՖԱՐՄ» ՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒԹՅԱՄԲ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆԸ 2017 ԹՎԱԿԱՆԻ ՀՈՒՆԻՍԻ 16-ԻՆ ՏՐՎԱԾ ԴԵՂԱՏՆԱՅԻՆ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ԹԻՎ Կ-ԴԳ-002080 ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԻ ՓՈՓՈԽՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով «Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 20-րդ, 21-րդ հոդվածները և 33-րդ հոդվածի 3-րդ մասը, 4-րդ մասը, Վարչապետի 2018 թվականի հունիսի 11-ի N 728-Լ որոշմամբ հաստատված Առողջապահության նախարարության կանոնադրության 18-րդ կետի 20-րդ ենթակետը, «Գենիաֆարմ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության տնօրենի կողմից 2020 թվականի փետրվարի 20-ին ներկայացված հայտը
1. «Գենիաֆարմ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանը 2017թ. հունիսի 16-ին տրված դեղատնային գործունեության թիվ Կ-ԴԳ-002080 լիցենզիայի գործունեության իրականացման վայրը` ք. Երևան, Կենտրոն Թումանյան փողոց 41 շենք, 2ա տարածք հասցեից տեղափոխել ք. Երևան, Արաբկիր Կիևյան փողոց 22 շենք, 9 ոչ բնակելի տարածք հասցե:
5. Սույն հրամանն ուժի մեջ է մտնում «Գենիաֆարմ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանը իրազեկելուն հաջորդող օրվանից: