ՏԱՐԱԾՔԱՅԻՆ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ԵՆԹԱԿԱՌՈՒՑՎԱԾՔՆԵՐԻ
5 փետրվարի 2020 թ.
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 9-րդ, 26-րդ և 43-րդ հոդվածներին և Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի 2019 թվականի հունիսի 1-ի N 659-Լ որոշմամբ հաստատված հավելվածի 19-րդ կետի 20-րդ ենթակետին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2020 թվականի հունվարի 29-ի N 01/3 եզրակացությունը.
1. ՍԱՀԱԿ ԱՀԱՐՈՆԻ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
2. ԳԱԳԻԿ ԽԱԼԱԹԻ ՄԵԼԻՔՋԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
3. ՎԱԶԳԵՆ ԱՐՄԵՆԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
4. ԱՐԱՅԻԿ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
5. ԷՐԻԿ ՄԻԽԱՅԻԼԻ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
6. ՍՈՒՐԵՆ ՌՈԲԵՐՏԻ ՍԱՔԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
7. ՌՈԲԵՐՏ ՎԱՐՈՒԺԱՆԻ ՍԱՔԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
8. ԳՐԻԳՈՐ ՀԱՅԿԻ ԴԵՄԻՐՃՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
9. ԳԵՎՈՐԳ ՋԱՆԻԲԵԳԻ ՂԱԼԱՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
10. ՀՐԱՉԻԿ ԲԵԳԼԱՐԻ ՍԱՔԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
11. ԼՈՐԻՍ ՊԱՐԹԵՎԻ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
12. ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՌՈՒԲԵՆԻ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
13. ՌՈՒԲԵՆ ՍԵՅՐԱՆԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
14. ԱՐԵՆ ԱՐՏԱՇԻ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
15. ՌՈՄԱՆ ԺՈՐԱՅԻ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001: