Հիմնական ակտ (04.07.2019-մինչ օրս)
ՀՀԳՏ 2019.08.09/18(654).1 Հատուկ բաժին
3 հուլիսի 2019 թ.
«ՖԱՐՄ» ՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒԹՅԱՄԲ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆԸ 2018 ԹՎԱԿԱՆԻ ՕԳՈՍՏՈՍԻ 10-ԻՆ ՏՐՎԱԾ ԴԵՂԱՏՆԱՅԻՆ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆ (ԴԵՂԱՏՆԱՅԻՆ ԿՐՊԱԿ) ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ԹԻՎ Կ-ԴԳ-002231 ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԻ ՓՈՓՈԽՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով «Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 20-րդ, 21-րդ հոդվածները և 33-րդ հոդվածի 3-րդ մասը, 4-րդ մասը, Վարչապետի 2018 թվականի հունիսի 11-ի N 728-Լ որոշմամբ հաստատված Առողջապահության նախարարության կանոնադրության 18-րդ կետի 20-րդ ենթակետը, «Ֆարմ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության տնօրենի կողմից 2019 թվականի հունիսի 26-ին ներկայացված հայտը
1. «Ֆարմ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանը (2018 թ. օգոստոսի 10-ին տրված դեղատնային գործունեության (դեղատնային կրպակ) թիվ Կ-ԴԳ-002231 լիցենզիա) գործունեության իրականացման վայրը` ք. Երևան, Արաբկիր, Ա. Խաչատրյան փողոց, 20 շենք, 59 նկուղ հասցեից տեղափոխել ք. Երևան, Աջափնյակ, Բաշինջաղյան փողոց, 2-րդ նրբանցք, 1/1 հասցե:
5. Սույն հրամանն ուժի մեջ է մտնում «Ֆարմ սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանն իրազեկելուն հաջորդող օրվանից: