ՏՐԱՆՍՊՈՐՏԻ, ԿԱՊԻ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ
29 նոյեմբերի 2016 թ.
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2016 թվականի նոյեմբերի 25-ի N 46/4 եզրակացությունը.
1. ԱՐՏԱՎԱԶԴ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02997 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
2. ԱՐՄԵՆ ԴԱՎԹԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07928 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
3. ՀՐԱՉԻԿ ԼՅՈՒԴՎԻԿԻ ԻՍՊԻՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 01205 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
4. ԱՐՇԱՎԻՐ ԼԵՆՈՅԻ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04402 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
5. ՍԱՄՎԵԼ ԱՐԱՄԻ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06076 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
6. ԲԱԳՐԱՏ ՀՐԱՉԻԿԻ ՄԱՄԻԿՈՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06055 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
7. ԱՐՄԵՆ ԼԱԶՐԻ ԱՄԻՐԽԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07697 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
8. ԼԵՎՈՆ ԱՇԻԿԻ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03860 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
9. ԴԱՎԻԹ ՎԱԶԳԵՆԻ ԱՐՄԵՆԱԿՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08056 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
10. ՆԻԿՈԼԱՅ ԻՎԱՆԻ ՕՀԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00734 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
11. ՀՐԱՉՅԱ ԼՅՈՒԴՎԻԿԻ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08487 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
12. ԷԴՈՒԱՐԴ ՌՈՒԲԵՆԻ ԱՐՈՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04273 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
13. ԿԱՐԵՆ ՄԻՔԱՅԵԼԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06781 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
14. ՄԿՐՏԻՉ ԷԼԻԲԵԿԻ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 01259 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
15. ՀԱԿՈԲ ՆԱՎԱՍԱՐԴԻ ՄԿՐՏՈՒՄՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02516 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
16. ԳԱԳԻԿ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻ ԿՈՍՏԻԿՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06925 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
17. ՍՄԲԱԹ ԱՐՏԱՎԱԶԴԻ ԵՆԳԻԲԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02588 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
18. ԷԴՎԱՐԴ ԱԼԲԵՐՏԻ ԱՂԱԲԱԲՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08035 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
19. ՍՈՒՐԻԿ ՎԱՀԱՆԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07871 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
20. ՅՈՒՐԻԿ ՀԱԿՈԲԻ ՂՈՒԼՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07828 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
21. ՀԱԿՈԲ ԱՄԻՐԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 03179 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
22. ԳԱԳԻԿ ԱՂՎԱՆԻ ԶՈՀՐԱԲՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08101 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
23. ԱՇՈՏ ԱՐԹՈՒՐԻ ԱՄԻՐԽԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07428 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
24. ՍԱՄՎԵԼ ՌԱՖԻԿԻ ՄԿՐՏՉՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08081 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
25. ԱՐԱՐԱՏ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻ ԱՎԱԼՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00409 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
26. ՔԱՋԻԿ ԼԵՎՈՆԻ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02584 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
27. ԱՐԱՄ ԱՐՏԱՇԵՍԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04120 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը: