ԵՐԵՎԱՆ ՔԱՂԱՔԻ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՏԱՐԱԾՔՈՒՄ ՇԵՆՔԵՐԻՑ ԵՎ ՇԻՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻՑ ԴՈՒՐՍ ԱՎՏՈՄԱՏ ԻՆՔՆԱՍՊԱՍԱՐԿՈՂ ՍԱՐՔԻ ՏԵՂԱԴՐՄԱՆ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հաշվի առնելով «ՕԼ ԻՆ 38» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության տնօրեն Էդգար Սահակյանի դիմումը և ղեկավարվելով Երևան քաղաքի ավագանու 2024 թվականի դեկտեմբերի 24-ի հ.249-Ն որոշման հավելվածով՝
1. «ՕԼ ԻՆ 38» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերությանը Երևան համայնքի վարչական տարածքում շենքերից, շինություններից դուրս ավտոմատ ինքնասպասարկող սարքերի միջոցով առևտուր իրականացնելու կամ ծառայություններ մատուցելու նպատակով 2025 թվականի մարտ ամսվա համար տրամադրել Երևան քաղաքի Ն. Ստեփանյան փողոցի հ.21, Թևոսյան փողոցի հ.52, Արտեմ Միկոյան փողոցի հ.14, Մոլդովական փողոցի հ.հ.4 և 29/6, Գյուրջյան փողոցի հ.հ. 2 և 5, Վ. Վաղարշյան փողոցի հ.12/14, Հր. Քոչարի փողոցի 22/17, Հ. Հակոբյան փողոցի հ.2/51, Ազատության պողոտայի հ.հ.11 և 25, Կոմիտասի պողոտայի հ.հ.8, 21/2 և 58, Վ. Փափազյան փողոցի հ.22, Արղության փողոցի հ.29, Մ. Բաղրամյան պողոտա հ.40, Կ. Ուլնեցու 3 փակուղի հ.2/2, Պ. Սևակի փողոցի հ.8, Մ. Ավետիսյան 2-րդ փողոցի հ.1/5, Կ. Ունեցու փողոցի հ.61, Ֆանարջյան փողոց հ. 76, Հանրապետության փողոցի հ.58, Անաստաս Միկոյան փողոցի հ.2/1, Դավթաշեն 1-ին թաղամաս հ.20/1 հասցեների դիմաց թվով 25 ավտոմատ ինքնասպասարկող սարքի տեղադրման թույլտվություն:
3. Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի առևտրի, ծառայությունների և գովազդի վարչության պետին՝ իրականացնել հսկողություն սույն որոշման 1-ին կետում նշված «ՕԼ ԻՆ 38» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության գործունեության ընթացքում Երևան քաղաքի ավագանու 2024 թվականի դեկտեմբերի 24-ի N 249-Ն որոշման պահանջների կատարման նկատմամբ: