«12» մարտի 2025 թ.
ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՆԴԻՍԱՑՈՂ ԳՈՒՅՔԵՐԻ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ՄԱՐՏԻ 4-ԻՆ ԿԱՅԱՑԱԾ ՕՏԱՐՄԱՆ ԱՃՈՒՐԴԻ ՀԱՂԹՈՂՆԵՐԻՆ ԳՈՒՅՔԵՐ ՕՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով քաղաքացիական օրենսգրքի 463-րդ, 464-րդ հոդվածները, Երևան քաղաքի ավագանու 2024 թվականի դեկտեմբերի 24-ի h.259-Ն, Երևանի քաղաքապետի 2018 թվականի դեկտեմբերի 26-ի հ.3757-Ա որոշումները և գույքերն աճուրդով օտարելու մասին 2025 թվականի մարտի 4-ի արձանագրությունները.
1. 2025 թվականի մարտի 4-ին կայացած գույքերի աճուրդային վաճառքի հաղթողներին օտարել գույք՝ համաձայն սույն որոշման հ.հ.1-4 հավելվածների:
2. Լիազորել Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի անշարժ գույքի կառավարման վարչության պետ Վահան Խաչատրյանին՝ աճուրդով գնված գույքերի վճարման ենթակա գումարների վճարումները, սահմանված ժամկետում ու կարգով կատարելուց հետո, հաղթողների հետ կնքել գույքերի օտարման պայմանագրեր։
3. Սույն որոշման կատարման կազմակերպումն ու պատասխանատվությունը դնել Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի ֆինանսական և անշարժ գույքի կառավարման վարչությունների պետերի վրա։
4. Սույն որոշման կատարման ընթացքի նկատմամբ հսկողությունն ապահովում է Երևանի քաղաքապետի առաջին տեղակալ Ա. Փամբուխչյանը։
12.03.2025 թ.
հ. 874-Ա որոշման
ԵՐԵՎԱՆ ՔԱՂԱՔԻ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՄԱՐՎՈՂ ԳՈՒՅՔՆ ՕԳՏԱԳՈՐԾՄԱՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ԵՎ ՕՏԱՐՄԱՆ ԱՃՈՒՐԴԸ ԵՎ ՄՐՑՈՒՅԹԸ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՂ ՈՒ ԱՆՑԿԱՑՆՈՂ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎԻ 04.03.2025 Թ. ՆԻՍՏՈՒՄ ԱՐՁԱՆԱԳՐՎԱԾ ԳՈՒՅՔԵՐԻ ՕՏԱՐՄԱՆ ԱՃՈՒՐԴԻ ՀԱՂԹՈՂԻ
1. Գնորդի անունը, ազգանունը, անձնագրային տվյալները, /իրավաբանական անձի անվանումը/. Անտոն Կարպով Սերգեյի, անձ 76 3430672, ՆԳՆ 52005, 16.09.2020 թ.,