Հաղթանակի 1-ին փողոց, 44/4
«ՄԵԳԱ ՇԻՆ» ՍՊԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հաղթանակի 1-ին փողոցի 44/4 հասցեում գտնվող շինությունների /վկ. հ.18012018-01-0174/ բաժանման հատակագծով առանձնացվող 3000.0քմ մակերեսով հողամասին տրամադրել հասցե՝ Հաղթանակ թաղամաս 1-ին փողոց, հ.67/6
01013KYK6LXB
«ՄԵԳԱ ՇԻՆ» ՍՊԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հաղթանակի 1-ին փողոցի 44/4 հասցեում գտնվող շինությունների /վկ. հ.18012018-01-0174/ բաժանման հատակագծով առանձնացվող 3253.8քմ մակերեսով հողամասին տրամադրել հասցե՝ Հաղթանակ թաղամաս 1-ին փողոց, հ.67/7
01013J9KADE8
«ՄԵԳԱ ՇԻՆ» ՍՊԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հաղթանակի 1-ին փողոցի 44/4 հասցեում գտնվող շինությունների /վկ. հ.18012018-01-0174/ բաժանման հատակագծով առանձնացվող 6451.7քմ մակերեսով հողամասին տրամադրել հասցե՝ Հաղթանակ թաղամաս 1-ին փողոց, հ.67/8
01013VMLVR5H
«ՄԵԳԱ ՇԻՆ» ՍՊԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հաղթանակի 1-ին փողոցի 44/4 հասցեում գտնվող շինությունների /վկ. հ.18012018-01-0174/ բաժանման հատակագծով առանձնացվող 10444.3քմ մակերեսով հողամասին տրամադրել հասցե՝ Հաղթանակ թաղամաս 1-ին փողոց, հ.67/9