ՏՐԱՆՍՊՈՐՏԻ, ԿԱՊԻ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ
12 հունիսի 2018 թ.
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 9-րդ և 43-րդ հոդվածներին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2018 թվականի հունիսի 8-ի N 21/2 եզրակացությունը.
1. ԳԵՎՈՐԳ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
2. ԱՐԹՈՒՐ ԽԱՉԻԿԻ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
3. ԳՈՌ ՍԱՄՎԵԼԻ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
4. ՆՈՐԱՅՐ ԱՐԱՅԻԿԻ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
5. ԳԵՂԱՄ ՊԵՏՐՈՍԻ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
6. ՄԻՔԱՅԵԼ ՅՈՒՐԻԻ ԱՄԱՏՈՒՆՈՒՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
7. ՀԱՅԿ ՌՈՒԲԵՆԻ ԱՍԼԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
8. ՀԱԿՈԲ ՌԱՖԱՅԵԼԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
9. ՄԿՐՏԻՉ ԱՐԱՄԻ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
10. ՀՐԱՅՐ ԱՐԱՐԱՏԻ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
11. ՎԱՀԵ ՎԱԼԵՐԻԿԻ ՊԱՊԻԿՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
12. ԳԵՈՐԳԻ ԱՐԿԱԴԻԻ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
13. ՀԱՅԿ ՀԵՐԲԵՐՏԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
14. ՄԱՅԻՍ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍԻ ԱՎԱԳՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001:
15. ԽԱՉԱՏՈՒՐ ՄՈՒՇԵՂԻ ԹՈՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրել ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման լիցենզիա և լիցենզիայի ներդիր՝ N 00001: