ՏՐԱՆՍՊՈՐՏԻ, ԿԱՊԻ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ՆԱԽԱՐԱՐ
20 մարտի 2017 թ.
«Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետին համապատասխան և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լիցենզավորման հանձնաժողովի 2017 թվականի մարտի 17-ի N 10/4 եզրակացությունը.
1. ՇԱՀԵՆ ՆՈՐԱՅՐԻ ԶԱՐԳԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 02975 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
2. ՅՈՒՐԻ ԲԱԼԱԲԵԿԻ ԳԶՈՂՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08696 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
3. ՍԱՄՎԵԼ ԳԱԳԻԿԻ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08784 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
4. ՎԻԳԵՆ ՄԱՐՏԻՆԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08039 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
5. ՎԱՀԻԿ ՎԱԶԳԵՆԻ ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00758 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
6. ԳԵՎՈՐԳ ՎԱՉԱԳԱՆԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00565 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
7. ԳԵՂԱՄ ԵՐՎԱՆԴԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08819 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
8. ՄՈՒՐԱԴ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07864 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
9. ՄԱՆՈՒԿ ԿԱՌԼԵՆԻ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00475 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
10. ԱՇՈՏ ԶԱՐԶԱՆԴԻ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05384 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
11. ԱՐՏԱԿ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ԱՎԱԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08809 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը ուժը կորցրած ճանաչել:
12. ՄՀԵՐ ՌՈՒԲԵՆԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08206 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
13. ԱՐԹՈՒՐ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ԱՎԱԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08811 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
14. ՎԱՐԴԱՆ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08520 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
15. ՎԱՀԵ ՀՈՒՍԻԿԻ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06307 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
16. ՍԱՄՎԵԼ ԺՈՐԱՅԻ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00835 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
17. ՀԱՅԿ ՄԽԻԹԱՐԻ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00478 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
18. ՀԱԿՈԲ ԱՐԱՄԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00480 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
19. ՎԻԳԵՆ ԴԱՎԻԹԻ ՆԻԿՈՂՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06794 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
20. ՌՈՒԴՈԼՖ ԱՐԱՄԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՈՎԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04517 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
21. ՆՈՐԻԿ ԵՐՋԱՆԻԿԻ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04639 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
22. ՎԻԼԻԿ ԻՇԽԱՆԻ ՊՈՂՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06175 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
23. ԳՈՒՐԳԵՆ ՎԱԶԳԵՆԻ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 01198 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
24. ԳՐԻԳՈՐ ՄԱՆՈՒԿԻ ԱՊԻԿՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08904 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
25. ՌՈՄԱՆ ՍԵԴՐԱԿԻ ՍԱՐԴԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06534 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
26. ՆՈՐԻԿ ԱՇՈՏԻ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05439 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
27. ԿԱՄՈ ՌՈԲԵՐՏԻ ՄԿՐՏՉՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08366 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
28. ԱՐԹՈՒՐ ՌՈՒԲԵՆԻ ԱՅՎԱԶՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04022 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
29. ՍԱՐԳԻՍ ԺՈՐԱՅԻ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 07277 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
30. ԱՐՏԱՎԱԶԴ ՏԵԼԵՄԱԿԻ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06121 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
31. ԳԱՌՆԻԿ ՌԱԶՄԻԿԻ ԵԹԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08418 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
32. ՍԱՐԳԻՍ ՍԵՐԳԵՅԻ ԱՎԱԳՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04398 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
33. ՎԱՀԵ ԳՈՒՐԳԵՆԻ ՄԱԿՎԵՑՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08601 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
34. ՌՈՒՇԱՆ ՀՐԱՆՏԻ ՀՈԽԱՆՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06405 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
35. ՌԱԶՄԻԿ ԳՐԻՇԱՅԻ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 05974 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
36. ՍԵՎԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆՈՒ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 00933 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
37. ՍԱՄՎԵԼ ՂԱՐԻԲԻ ՄԿՐՏՉՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08325 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
38. ՀԱՅԿ ՎԱՀԱԳՆԻ ԲԱԴԱԼՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08685 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
39. ՀԱՄԼԵՏ ՍԵՅՐԱՆԻ ՆԱԶԱՐՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08427 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
40. ԱՐՄԵՆ ԳՐԻՇԱՅԻ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 08350 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
41. ՎԱԶԳԵՆ ՆԻԿՈՂՈՍԻ ՄՈՒՇԵՂՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04765 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը:
42. ԱՐՄԵՆ ԱՐԱՄԻ ԱՉԵԼՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 04576 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը ուժը կորցրած ճանաչել:
43. ԳԱԳԻԿ ԲԱԳՐԱՏԻ ՍԻՐԱԴԵՂՅԱՆԻՆ տրամադրված ֆիզիկական անձանց կողմից մեկ մարդատար-տաքսի ավտոմոբիլով ուղևորափոխադրումների կազմակերպման ՏՖ N 06281 լիցենզիան և N 00001 ներդիրը: