ՇՈՒՇԱՆԻԿ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆԻ ՀԱՍՑԵՈՎ ՍՏԱՑՎԱԾ ԲԵՌԻ ՆԵՐՄՈՒԾՄԱՆ ԾՐԱԳՐԻ ՄԱՍԻՆ
Հիմք ընդունելով «Բարեգործության մասին» օրենքի 13-րդ հոդվածի 2-րդ մասի 1-ին և 3-րդ կետերը՝
1. Բարեգործական որակել ԱՄՆ-ի քաղաքացի Սոնիկ Արթունյանի (անձնագիր՝ 665637428) կողմից Գրիշա Սուքիասյանի միջոցով Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացի Շուշանիկ Ստեփանյանի (նույնականացման քարտ՝ 015183544) հասցեով, Հայաստանի Հանրապետության Տավուշի մարզի Իջևան համայնքի թիվ 1 և թիվ 8 մանկապարտեզներին անհատույց հանձնելու նպատակով ստացված նոր հագուստի (մեկ տեղ, 18 կգ ընդհանուր քաշով, 176 ԱՄՆ-ի դոլարին համարժեք դրամ ընդհանուր արժողությամբ՝ ներառյալ փոխադրման ծախսը, մաքսային ձևակերպումներն իրականացվելու է Էլեկտրոնային առևտրի և օդային տրանսպորտով իրականացվող փոխադրումների վարչությունում) ներմուծման և բաշխման ծրագիրը:
2. Շուշանիկ Ստեփանյանին` նշված բեռի համապատասխան ձևակերպումներն ու բաշխումն ավարտելուց հետո մեկամսյա ժամկետում Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2003 թվականի հունվարի 16-ի N 66-Ն որոշմամբ հաստատված բարեգործական ծրագրերը բարեգործական որակելու և գրանցելու կարգի 25-րդ կետով սահմանված կարգով ներկայացնել ամփոփ տեղեկատվություն: