Base act (17.03.2023-till now)
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՓՈԽՎԱՐՉԱՊԵՏԻ 2020 ԹՎԱԿԱՆԻ ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ 5-Ի N 682-Ա ՈՐՈՇՄԱՄԲ ՀԱՍՏԱՏՎԱԾ ԾՐԱԳՐԻՆ ՀԱՐԱԿԻՑ ԳՈՐԾԱՐՔԻ ՄԱՍԻՆ
1. Սահմանել, որ «Հայաստանի մանուկներ» բարեգործական հիմնադրամի կողմից (ՀՎՀՀ՝ 02569972) «Դակշին» ՍՊԸ-ի հետ (ՀՎՀՀ՝ 00466302) 2023 թվականի հունվարի 24-ին կնքված՝ թիվ N Infra/Works 01-2023 պայմանագրում նշված գործարքը, որով նախատեսվում է «ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ» առողջության կենտրոնի արտաքին բարեկարգման մոնտաժային և էլեկտրականության գծերի մոնտաժային աշխատանքների իրականացում՝ 22,241,911 դրամի չափով, առանց ավելացված արժեքի հարկի, անմիջականորեն կապված է Հայաստանի Հանրապետության փոխվարչապետի 2020 թվականի նոյեմբերի 30-ի «Հայաստանի մանուկներ» բարեգործական հիմնադրամի կողմից իրականացվող «ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ Առողջության կենտրոնի կառուցում բժշկական սարքավորումներով վերազինում և կահավորում» N 682-Ա որոշմամբ հաստատված ծրագրի իրականացման հետ և դրա համար ունի զգալի նշանակություն: