ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՓՈԽՎԱՐՉԱՊԵՏԻ 2021 ԹՎԱԿԱՆԻ ՀՈՒՆՎԱՐԻ 15-Ի N 22-Ա ՈՐՈՇՄԱՄԲ ՀԱՍՏԱՏՎԱԾ ԾՐԱԳՐԻՆ ՀԱՐԱԿԻՑ ԳՈՐԾԱՐՔԻ ՄԱՍԻՆ
1. Սահմանել, որ Հայաստանի գիտության և տեխնոլոգիաների հիմնադրամի (ՀՎՀՀ՝ 02662248) կողմից «Գրանթ Թորնթոն Քնսալթինգ» ՓԲԸ-ի (ՀՎՀՀ՝ 00120086) հետ 2021 թվականի հուլիսի 9-ին կնքված N HR/HRS/039/21 պայմանագրում նշված գործարքը, որով նախատեսվում է 2021 թվականի հուլիսի 19-ից մինչև սեպտեմբերի 1-ը ընկած ժամանակահատվածում «Հաղորդակցման և գործընկերների հետ հարաբերությունների բաժնի ղեկավար» հաստիքի համար թեկնածուների հավաքագրման ծառայությունների մատուցում` 400,000 դրամի չափով, առանց ավելացված արժեքի հարկի, անմիջականորեն կապված է Հայաստանի Հանրապետության փոխվարչապետի 2021 թվականի հունվար 15-ի «Հայաստանի գիտության և տեխնոլոգիաների հիմնադրամի կողմից իրականացվող «Հայաստանի գիտության և տեխնոլոգիաների զարգացում» ծրագրի մասին» N 22-Ա որոշմամբ հաստատված ծրագրի իրականացման հետ և դրա համար ունի զգալի նշանակություն: